גישה אחרת לווסת ומחזוריות האישה
 
קשה להתעלם מהעובדה שככל שאנו מתכחשות לזמן הווסת ומתאמצות להתעלם, לסתום ולהמשיך כרגיל בחיינו, כך התופעות של תסמונת קדם ווסתית ( (pmsוכאבים במהלך הווסת הופכות קשות יותר.
כיום, לרוב הגדול של הנשים הווסת הינה מטרד והן היו מעדיפות להפטר ממנו,  הדבר ברור מאוד לאור החינוך או הגישה שאותה ספגנו בבית ובחברה ולאור המסרים שאנו מקבלות בפרסומות במדיות השונות: תמשיכי לרוץ, לקפוץ, להתנהג כרגיל, ללבוש לבן. בעוד שרובנו יודעות שבזמן הווסת הגוף שלנו דורש יותר מנוחה, אנו יותר מכונסות בעצמנו והמגע עם הסביבה בזמן זה טעון יותר. זמן הווסת הוא זמן של חכמה אינטואיטיבית, זמן של ידיעות פנימיות,זמן למנוחה והרהורים, זמן של התרוקנות מכל מטעני החודש וזמן להתמלא מחדש.
נשים רבות שעברו להשתמש בתחבושות בד מדווחות על שינוי בגישתן כלפי הווסת, ובעקבות זה שינוי והקלה בתקופה שלפני הווסת, לקיצור ימי הווסת, עוצמת הדימום והכאבים. הדבר נובע מהמעבר מתחבושת חד פעמית או טמפון שבתום השימוש משליכים לאסלה או לפח ואין צורך לגעת להריח לראות כחלק מתהליך ההדחקה.למשהו שרואים, נוגעים בקיצור לא מתכחשים ולא זורקים לפח ושוכחים.  יש נשים שחוזרות להדהד עם מחזוריותן ומחזורי הטבע במעקב אחרי הירח ואחרי המחזוריות שלהן החודשית, ומגלות שלכל תקופה בחודש (ווסת, אחרי הווסת, ביוץ, טרום ווסת) יש את המחזוריות שלה, דברים רבים כמו מצב רוח, תזונה, חשק מיני, יכולת הכלה ועוד, אופייניים לכל תקופה בתוך המחזור החודשי, וכשעורכים מעקב לומדים לזהות כל פרק מהמחזור שלנו, ואז ניתן לתכנן את חיינו בהתאם.
 
מחזוריות האישה
מחזור הווסת הוא המחזור הבסיסי, הארצי ביותר שיש לנו. המחזורים של הטבע, כמו גאות ושפל של גלי הים וחילופי העונות, משתקפים בשיעור קטן יותר במחזור הווסת של גוף האישה.
נשים חוות בגופן מדי חודש בחודשו מחזור שלם של הטבע: לידה, חיים ומוות, בכל חודש מבשילה ביצית והרחם מכין את עצמו לקראת הריון אפשרי, אם לא מתרחשת הפריה מתחיל שלב של פריקת הדם.
נשים רבות עורכות מעקב אחר השלבים השונים במהלך החודש, לכל תקופה בחודש מאפיינים שונים גופניים, נפשיים ורוחניים, כשאישה לומדת את המחזוריות שלה קל לה יותר להבין ולתכנן את חייה.
אנו מקבלות ומעבדות מידע באורח שונה בזמנים שונים במחזורים שלנו. מתחילת הווסת ועד הביוץ אנחנו מבשילות ביצית, ובאופן סמלי לפחות מתכוננות ללדת מישהו אחר, תפקיד שהחברה מוקירה. נשים רבות מגלות שהן בשיא ההתבטאות שלהן בעולם שמחוץ להן בפרק הזמן שבין התחלת מחזור הווסת ועד לביוץ. האנרגיה שלהן מתפרצת, הן מלאות התלהבות ורעיונות חדשים, המחצית הראשונה של המחזור היא תקופה טובה מאוד להעלאת מיזמים חדשים.  באמצע המחזור בשלב הביוץ אנחנו קשובות יותר לאחרים ולרעיונות חדשים – "פוריות" יותר. אצל נשים רבות גם התשוקה המינית מגיעה לשיאה באמצע המחזור, וגופינו מפרישים אל האוויר הורמונים המתקשרים למשיכה מינית. (החברה שלנו, אשר גברים שולטים בה, מעריכה זאת מאוד, ואנחנו מפנימות זאת כשלב "טוב" של המחזור שלנו.)
בשלב הביוץ יש עליה בפעילות האונה השמאלית של המוח (שטף הדיבור) ולירידה בפעילות האונה הימנית (יכולת ראיה מרחבית), ביוץ מייצג יצירתיות שכלית ורגשית בשיאה. השבועות לאחר הביוץ מובילים לווסת, זהו זמן של הערכה והרהורים תוך סקירה לאחור של הדברים שנוצרו ובחינת ההיבטים השליליים והקשים של חיינו שיש לשנות או להתאים.  בשלב זה של המחזור עדיף למלא משימות שגרתיות אשר אינן דורשות השקעה רבה של אחרים או חשיבה נמרצת.
  
 
מדיניות רכישה
1. השימוש במידע המוצג באתר כותנה ובמוצרים הנמכרים בו הוא על אחריותך בלבד, ואין כותנה ו/או אלונה אחראית לכל נזק שייגרם לך בעקבות שימוש במוצרים או במידע.
2. החזרות: ניתן להחזיר מוצרים שלא כובסו ולא נעשה בהם שימוש, את המוצרים יש לשלוח חזרה בדואר תוך 5 ימי עסקים ממועד קבלת המוצר, ההחזרה תתבצע בדואר ל: כותנה, ת.ד. 69 כמון 2011200 או ישירות לכותנה בכמון.
כשהמוצרים יגיעו נזכה אתכם על המוצרים פחות 5% עמלת ביטול על פי חוק, עלויות המשלוחים חלות על הלקוחה.
מעל 5 ימי עסקים להחזרת המוצר, יינתן זיכוי בשווי הקנייה לרכישה באתר, הזיכוי לא כולל את עלות המשלוח ו5% עמלת ביטול על פי חוק.
החלפות: ניתן להחליף מוצרים בתנאי שלא עברו כיבוס או שימוש והם במצב שקיבלת אותו, אשמח לייעץ ולהתאים לך מוצר לצרכיך.
תחתונים: על פי הנחיות משרד הבריאות לא ניתן להחליף או להחזיר תחתונים, אנא בצעי את הבדיקות והמדידות לפני הרכישה.
3. אחריות: אנו מקפידים על כל שלבי היצור, אם קיבלת מוצר פגום , אנו מתחייבים לשלוח לך מוצר חדש ברגע שיגיע ממך בדואר.
4. שרות: אשמח לעמוד לרשותכן ולענות על כל שאלה לפני ואחרי הקנייה , אלונה 0522802900
5. איסוף מידע
אנחנו אוספים ממך מידע כאשר אתה נרשם לאתר שלנו, מתחבר לחשבון שלך, מבצע רכישה, משתתף בתחרות, ו/או כאשר אתה מתנתק מהחשבון. המידע שנאסף כולל את שמך, כתובת האימייל, מספר הטלפון ו/או פרטי כרטיס אשראי.
בנוסף, אנחנו מקבלים ושומרים באופן אוטומטי מידע מהמחשב ומהדפדפן שלך, כולל כתובת ה-IP שלך, מאפייני התוכנה והחומרה, ופרטי העמוד שבו ביקשת לצפו.
שימוש במידע
כל מידע שאנחנו אוספים ממך עשוי לשמש כדי:
להתאים באופן אישי את החוויה שלך ולהגיב לצרכים האישיים שלך
לספק תוכן שיווקי מותאם אישית
לשפר את האתר שלנו
לשפר את שירות הלקוחות ואת צרכי התמיכה שלך
ליצור אתך קשר באמצעות אימייל
לנהל תחרות, מבצע, או סקר
6. פרטיות מסחר אלקטרוני
אנחנו הבעלים הבלעדיים של המידע שנאסף באתר. המידע על פיו ניתן לזהותך לא יימכר, יוחלף, יועבר, או יינתן לאף חברה אחרת בשל כל סיבה שהיא ללא הסכמתך, מלבד מידע הכרחי להשלמת בקשה ו/או עסקה, כגון משלוח הזמנה.
העברת מידע לצד שלישי
אנחנו לא מוכרים, סוחרים, או מעבירים בכל דרך שהיא לגופים חיצוניים את המידע המאפשר זיהוי אישי שלך. תנאי זה לא כולל חברות צד שלישי מוסמכות שמסייעות לנו בתפעול אתר האינטרנט שלנו או בביצוע העסקים שלנו, כל עוד החברות הנ"ל מתחייבות לשמור על סודיות המידע הזה.
אנחנו מאמינים ששיתוף מידע הוא הכרחי על מנת לחקור, למנוע או לפעול בקשר לפעילויות משפטיות, חשד להונאה, מצבים הכוללים איומים אפשריים לביטחונו האישי של כל אדם, הפרות תנאי השימוש שלנו, או כפי שנדרש על פי חוק.
מידע שאינו אישי, עם זאת, עשוי להינתן לגופים חיצוניים למטרות שיווק, פרסום ושימושים אחרים.
7. אבטחת מידע
אנחנו מיישמים מגוון אמצעי אבטחה כדי לשמור על בטיחות המידע האישי שלך. אנחנו משתמשים בהצפנה משוכללת כדי להגן על מידע רגיש שמועבר ברשת. אתר זה גם מגן על המידע שלך במצב לא מקוון. רק עובדים שצריכים לבצע עבודה מסוימת (למשל, ניהול חשבונות או שירות לקוחות) מקבלים גישה למידע המאפשר זיהוי אישי. המחשבים/שרתים המשמשים לאחסון מידע המאפשר זיהוי אישי נשמרים בסביבה מאובטחת.
האם אנו משתמשים בקבצי קוקי?
כן. קבצי הקוקי שלנו משפרים את הגישה לאתר שלנו ומזהים מבקרים חוזרים. יתר על כן, קבצי הקוקי שלנו משפרים את חוויית המשתמש על ידי מעקב והתמקדות בתחומי העניין שלה/שלו. השימוש בקבצי קוקי, עם זאת, לא מקושר באף צורה למידע כלשהו באתר שלנו המאפשר זיהוי אישי.
8. הסרה מרשימת תפוצה
אנחנו משתמשים בכתובת האימייל שסיפקת כדי לשלוח לך מידע ועדכונים הנוגעים להזמנה שלך, חדשות חברה מזדמנות, מידע על מוצרים קשורים וכד'. אם בשלב כלשהו תעדיף להסיר את עצמך מרשימת התפוצה, על מנת שלא לקבל אימיילים בעתיד, אנחנו מצרפים הוראות מפורטות להסרה מרשימת התפוצה בתחתית כל אימייל.
הסכמה
9. באמצעות שימוש באתר שלנו, אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו.

חבילות נשלחות מדי יום ב 9:00 בבוקר , דואר רשום מגיע תוך כמה ימים, דואר שליחים תוך 24-48 שעות
המשלוח נעשה באמצעות דואר ישראל, יתכנו עיכובים, ניתן ליצור קשר לקבלת מספר חבילה למעקב

החזרות: ניתן להחזיר מוצרים שלא כובסו ולא נעשה בהם שימוש, את המוצרים יש לשלוח חזרה בדואר תוך 5 ימי עסקים ממועד קבלת המוצר, ההחזרה תתבצע בדואר ל: כותנה, ת.ד. 69 כמון 2011200 או ישירות לכותנה בכמון.
כשהמוצרים יגיעו נזכה אתכם על המוצרים פחות 5% עמלת ביטול על פי חוק, עלויות המשלוחים חלות על הלקוחה.
מעל 5 ימי עסקים להחזרת המוצר, יינתן זיכוי בשווי הקנייה לרכישה באתר, הזיכוי לא כולל את עלות המשלוח ו5% עמלת ביטול על פי חוק.
החלפות: ניתן להחליף מוצרים בתנאי שלא עברו כיבוס או שימוש והם במצב שקיבלת אותו, אשמח לייעץ ולהתאים לך מוצר לצרכיך.
תחתונים: על פי הנחיות משרד הבריאות לא ניתן להחליף או להחזיר תחתונים, אנא בצעי את הבדיקות והמדידות לפני הרכישה.

צור קשר

כותנה
כתובת: המצפור, ת.ד. 69 כמון 2011200
טלפון: 073-7783022
תנאי השירות
x

#{title}

#{text}

#{price}