מודעות לפוריות
מיכל שונברון, 
MPH,CHES
חינוך, ייעוץ והכשרה מקצועית בבריאות נשים
www.poriutivit.com
'השיטה הטבעית' למניעת הריון ולכניסה להריון - דף מידע
האם את מעוניינת ב: חוויה מעצימה ומחברת לנשיות ולמחזוריות הטבעית בדרך ייחודית? הגברת המודעות לקשר בין הגוף והנפש? סיוע בהבנת המערכת ההורמונאלית שלך? אמצעי מניעה טבעיים ללא תופעות לוואי וללא התערבות רפואית למניקות או לא וגם לנשים מעל גיל 40? דרך פשוטה להרות באופן טבעי? בזיהוי מדויק של הימים הפוריים?
אם תשובתך היא כן – אז השיטה למודעות טבעית מתאימה לך.
'השיטה הטבעית' (FAM – Fertility Awareness Method) הינה שיטה שבעזרתה ניתן לדעת במדויק את הימים הפוריים במהלך המחזור החודשי. השיטה מתאימה לכל אישה בגיל הפוריות ומאפשרת לימוד מרתק על הגוף ועל מחזור הפוריות. היא נועדה לאפשר כניסה להריון או מניעת הריון ללא שימוש בהורמונים. לפי השיטה אם אישה מעוניינת להיכנס להריון היא יכולה לזהות במדויק את הימים הפוריים שלה ולפעול בהתאם. אם איננה מעוניינת בהריון היא יכולה להשתמש באמצעי מניעה נוספים במהלך הימים הפוריים ובשאר הימים לקיים יחסי מין מלאים ללא אמצעי מניעה כלל.
השיטה מבוססת על עובדות מדעיות ועל בדיקות יום-יומיות של השינויים בסימני הפוריות (חום גוף, הפרשות ושינויים בצוואר הרחם) ולכן נחשבת שיטה אמינה ובטוחה (בניגוד לשיטות טבעיות אחרות כמו 'שיטת הלוח', 'שיטת הימים הבטוחים' ומשגל נסוג) שאינן נחשבות לאמינות. נדרשים מיומנות, התמדה וצייתנות לכלליה בכדי למנוע הריון לא מתוכנן. השיטה דורשת כדקה וחצי ליום עבודה.
באופן תיאורטי ובתנאי מעבדה יעילות השיטה היא כ-99%. באופן מעשי ובתנאי 'שטח,' אחוזי היעילות נעים בין 80% ל-95%. תלוי בגורמים הבאים: מידת הניסיון של המשתמשים, הקפדה על כללי השיטה והבנת יסודותיה, אם בני הזוג נמנעים מיחסי מין במהלך הימים הפוריים או משתמשים בשיטות אחרות, אם שני הזוג שומרים הלכות נידה (לפיהן מקיימים יחסי מין בדרך כלל רק לאחר הביוץ).
השיטה מאפשרת לזהות בעיות פוריות כגון: מחזור לא מאוזן/תקין, פגמים בתקופה שלאחר הביוץ, הפרשה שאינה מתאימה לביוץ או להפריה ועוד.  כמו כן ניתן לעקוב אחרי סימני פוריות ככלי עזר לאבחון גניקולוגי כגון: דימום לא סדיר או שאינו תקין, ביוץ מוקדם או מאוחר מהרגיל, דלקות או פטרייה בנרתיק, תופעות הקשורות לתסמונת קדם-ווסתית ועוד.
השיטה מוכחת מדעית. השיטה מקנה כלים פשוטים שכל אישה יכולה ללמוד אותם ובכך היא מעניקה לה מודעות ,העצמה, שליטה, ידע אישי, שקט נפשי ואיכות חיים.
הסדנא:
הסדנא מורכבת משתי פגישות לימוד של קבוצה אינטימית ומפגש אחת פרטני. המפגשים מתקיימים בכל רחבי הארץ.  במפגשים נכיר: את יסודות השיטה, אנטומיה ופיזיולוגיה מינית, על מחזור הוסת- חוקיותו ומשמעותו, על מערכת ההורמונאלית וסימני הפוריות, המחזוריות והקשר
גוף - נפש , הטכניקה לזהות ולעקוב אחרי סימנים אלו. כללי יישום השיטה, אמצעי מניעה נוספים הניתנים לשילוב עם השיטה הטבעית, טיפוליים טבעיים לנשים.
מידע על מיכל
מיכל שונברון הינה מומחית לבריאות ולפוריות האישה והיא המורה הותיקה ביותר בארץ ומוסמכת של השיטה למודעות לפוריות (ארה''ב).היא בעלת תואר מוסמך בבריאות הציבור (MPH)  . מעל 20 שנה היא מכשירה אנשי מקצוע בתחומים הקשורים לקידום בריאות האישה. היא מאמינה בתפיסה הוליסטית לגבי טיפול עצמי והעצמה אישית גוף-נפש כדרך חיים.
 
www.poriutivit.com
 
מדיניות רכישה
1. השימוש במידע המוצג באתר כותנה ובמוצרים הנמכרים בו הוא על אחריותך בלבד, ואין כותנה ו/או אלונה אחראית לכל נזק שייגרם לך בעקבות שימוש במוצרים או במידע.
2. החזרות: ניתן להחזיר מוצרים שלא כובסו ולא נעשה בהם שימוש, את המוצרים יש לשלוח חזרה בדואר תוך 5 ימי עסקים ממועד קבלת המוצר, ההחזרה תתבצע בדואר ל: כותנה, ת.ד. 69 כמון 2011200 או ישירות לכותנה בכמון.
כשהמוצרים יגיעו נזכה אתכם על המוצרים פחות 5% עמלת ביטול על פי חוק, עלויות המשלוחים חלות על הלקוחה.
מעל 5 ימי עסקים להחזרת המוצר, יינתן זיכוי בשווי הקנייה לרכישה באתר, הזיכוי לא כולל את עלות המשלוח ו5% עמלת ביטול על פי חוק.
החלפות: ניתן להחליף מוצרים בתנאי שלא עברו כיבוס או שימוש והם במצב שקיבלת אותו, אשמח לייעץ ולהתאים לך מוצר לצרכיך.
תחתונים: על פי הנחיות משרד הבריאות לא ניתן להחליף או להחזיר תחתונים, אנא בצעי את הבדיקות והמדידות לפני הרכישה.
3. אחריות: אנו מקפידים על כל שלבי היצור, אם קיבלת מוצר פגום , אנו מתחייבים לשלוח לך מוצר חדש ברגע שיגיע ממך בדואר.
4. שרות: אשמח לעמוד לרשותכן ולענות על כל שאלה לפני ואחרי הקנייה , אלונה 0522802900
5. איסוף מידע
אנחנו אוספים ממך מידע כאשר אתה נרשם לאתר שלנו, מתחבר לחשבון שלך, מבצע רכישה, משתתף בתחרות, ו/או כאשר אתה מתנתק מהחשבון. המידע שנאסף כולל את שמך, כתובת האימייל, מספר הטלפון ו/או פרטי כרטיס אשראי.
בנוסף, אנחנו מקבלים ושומרים באופן אוטומטי מידע מהמחשב ומהדפדפן שלך, כולל כתובת ה-IP שלך, מאפייני התוכנה והחומרה, ופרטי העמוד שבו ביקשת לצפו.
שימוש במידע
כל מידע שאנחנו אוספים ממך עשוי לשמש כדי:
להתאים באופן אישי את החוויה שלך ולהגיב לצרכים האישיים שלך
לספק תוכן שיווקי מותאם אישית
לשפר את האתר שלנו
לשפר את שירות הלקוחות ואת צרכי התמיכה שלך
ליצור אתך קשר באמצעות אימייל
לנהל תחרות, מבצע, או סקר
6. פרטיות מסחר אלקטרוני
אנחנו הבעלים הבלעדיים של המידע שנאסף באתר. המידע על פיו ניתן לזהותך לא יימכר, יוחלף, יועבר, או יינתן לאף חברה אחרת בשל כל סיבה שהיא ללא הסכמתך, מלבד מידע הכרחי להשלמת בקשה ו/או עסקה, כגון משלוח הזמנה.
העברת מידע לצד שלישי
אנחנו לא מוכרים, סוחרים, או מעבירים בכל דרך שהיא לגופים חיצוניים את המידע המאפשר זיהוי אישי שלך. תנאי זה לא כולל חברות צד שלישי מוסמכות שמסייעות לנו בתפעול אתר האינטרנט שלנו או בביצוע העסקים שלנו, כל עוד החברות הנ"ל מתחייבות לשמור על סודיות המידע הזה.
אנחנו מאמינים ששיתוף מידע הוא הכרחי על מנת לחקור, למנוע או לפעול בקשר לפעילויות משפטיות, חשד להונאה, מצבים הכוללים איומים אפשריים לביטחונו האישי של כל אדם, הפרות תנאי השימוש שלנו, או כפי שנדרש על פי חוק.
מידע שאינו אישי, עם זאת, עשוי להינתן לגופים חיצוניים למטרות שיווק, פרסום ושימושים אחרים.
7. אבטחת מידע
אנחנו מיישמים מגוון אמצעי אבטחה כדי לשמור על בטיחות המידע האישי שלך. אנחנו משתמשים בהצפנה משוכללת כדי להגן על מידע רגיש שמועבר ברשת. אתר זה גם מגן על המידע שלך במצב לא מקוון. רק עובדים שצריכים לבצע עבודה מסוימת (למשל, ניהול חשבונות או שירות לקוחות) מקבלים גישה למידע המאפשר זיהוי אישי. המחשבים/שרתים המשמשים לאחסון מידע המאפשר זיהוי אישי נשמרים בסביבה מאובטחת.
האם אנו משתמשים בקבצי קוקי?
כן. קבצי הקוקי שלנו משפרים את הגישה לאתר שלנו ומזהים מבקרים חוזרים. יתר על כן, קבצי הקוקי שלנו משפרים את חוויית המשתמש על ידי מעקב והתמקדות בתחומי העניין שלה/שלו. השימוש בקבצי קוקי, עם זאת, לא מקושר באף צורה למידע כלשהו באתר שלנו המאפשר זיהוי אישי.
8. הסרה מרשימת תפוצה
אנחנו משתמשים בכתובת האימייל שסיפקת כדי לשלוח לך מידע ועדכונים הנוגעים להזמנה שלך, חדשות חברה מזדמנות, מידע על מוצרים קשורים וכד'. אם בשלב כלשהו תעדיף להסיר את עצמך מרשימת התפוצה, על מנת שלא לקבל אימיילים בעתיד, אנחנו מצרפים הוראות מפורטות להסרה מרשימת התפוצה בתחתית כל אימייל.
הסכמה
9. באמצעות שימוש באתר שלנו, אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו.

חבילות נשלחות מדי יום ב 9:00 בבוקר , דואר רשום מגיע תוך כמה ימים, דואר שליחים תוך 24-48 שעות
המשלוח נעשה באמצעות דואר ישראל, יתכנו עיכובים, ניתן ליצור קשר לקבלת מספר חבילה למעקב

החזרות: ניתן להחזיר מוצרים שלא כובסו ולא נעשה בהם שימוש, את המוצרים יש לשלוח חזרה בדואר תוך 5 ימי עסקים ממועד קבלת המוצר, ההחזרה תתבצע בדואר ל: כותנה, ת.ד. 69 כמון 2011200 או ישירות לכותנה בכמון.
כשהמוצרים יגיעו נזכה אתכם על המוצרים פחות 5% עמלת ביטול על פי חוק, עלויות המשלוחים חלות על הלקוחה.
מעל 5 ימי עסקים להחזרת המוצר, יינתן זיכוי בשווי הקנייה לרכישה באתר, הזיכוי לא כולל את עלות המשלוח ו5% עמלת ביטול על פי חוק.
החלפות: ניתן להחליף מוצרים בתנאי שלא עברו כיבוס או שימוש והם במצב שקיבלת אותו, אשמח לייעץ ולהתאים לך מוצר לצרכיך.
תחתונים: על פי הנחיות משרד הבריאות לא ניתן להחליף או להחזיר תחתונים, אנא בצעי את הבדיקות והמדידות לפני הרכישה.

צור קשר

כותנה
כתובת: המצפור, ת.ד. 69 כמון 2011200
טלפון: 073-7783022
תנאי השירות
x

#{title}

#{text}

#{price}