יתרונות מוצרים שעשויים כותנה אורגנית – עם אישור גוטס (אישור בינ"ל לכותנה אורגנית)
 
סיפור אישי
לפני כ16 שנה הציעה לי חברה שנתפור לנו תחבושות בד לווסת, לקחנו מגבת וחולצת פלנל ותפרנו ביד תחבושות נהדרות (יש לי אותן עדיין) ואז החלטנו לייצר תחבושות עבור נשים, הסתובבנו ימים לחפש בדים, גזרות ותופרת, כשהכל הושלם והיו לנו מוצרים ביד יצאנו שמחות לקורס של נשים להציע להן את התחבושות, באנו וסיפרנו על יתרונות התחבושות לנשים ובין היתרונות אמרנו שהן אינן מכילות כימיקלים, קמה אישה אחת ואמרה שאם אנחנו רוצות מוצר בלי כימיקלים אנחנו צריכות להשתמש בכותנה אורגנית, כי כותנה רגילה מכילה כמויות גדולות של כימיקלים, אותה אישה יקרה הרסה לנו את המכירה הראשונה , אבל אז יצאנו בדקנו את יתרונות הכותנה האורגנית ויצאנו לחפש בדים אורגנים, והשאר היסטוריה.
כמו שאנחנו לא הבנו למה כותנה רגילה אינה מספיק טובה לייצור תחבושות ומה ההבדלים בינה לבין הכותנה האורגנית כך גם רוב האנשים אינם יודעים את ההבדלים, אני מביאה לכן כאן הסבר קצר וגלו את ההבדלים בעצמכן.


 
כותנה אורגנית עם אישור גוטס הינה כותנה שעומדת בסטנדרטים מחמירים:
חומרי הגלם שלהם גדלים ללא כימיקלים מסוכנים הידועים כמזיקים לאדמה, לאדם ולבעלי החיים, אינם מהונדסים גנטית, ואינם כוללים חומרים הידועים או החשודים כאלרגנים, הצבעים חייבים להיות בטוחים לשימוש.
צרכן מודע דורש מוצרים לא רק שלא פגעו באנשים אלא שלא פגעו בסביבה, תעשיית הכותנה צורכת כמות גדולה של כימיקלים לתהליכי גימור הבד, אשר נפלטים בשפכים ומזהמים את הסביבה, יחד עם מתכות כבדות, שמני סיכה וחומרים מזהמים אחרים, בנוסף קיים חשש גדול מהמלחים הנפלטים, ומשמשים כמי השקייה בחקלאות ועלולים לפגוע בגידולים.
 
רבע מחומרי ההדברה בעולם הולכים לגידולים של כותנה קונבנציונאלית ועיבודה כרוך בלא פחות מ8000 כימיקלים, חלק מהכימיקלים האלה חשודים כגורמים לבעיות הורמונאליות, סוגים מסוימים של מחלת הסרטן, פגמים מולדים, הפרעות עצביות, ומחלת כבד.
הדפסים על הבד כוללים כימיקלים רעילים ומסוכנים.
 
איסור שימוש במתכות כבדות רעילות, פורמלדהיד, ממיסים ארומטיים, חלקי ננו פונקציונאליים, הלבנה מבוסס על חמצן (ללא כלור)
מפעלים לייצור כותנה חייבים להיות בעלי מדיניות סביבתית כולל מטרות ויעדים למזעור פסולת, אנרגיה, צריכת מים, טיפול בשפכים ועוד.
 
מוצר מוסרי – צרכנים רבים הבינו שהם מעדיפים לקנות מוצרים שלא יוצרו ע"י ילדים, ומוצרים שעל הייצור שלהם שולם שכר רעב.
כשאת קונה מוצר מבד אורגני מאושר את יודעת שגידול וייצור הבד נעשו בפיקוח על קריטריונים חברתיים שאינם כוללים ניצול של בני אדם.
 
אלרגיות – בשימוש בבדים שאינם אורגניים העור נמצא במגע מתמיד  עם חומרים רעילים שנמצאים בבד, אצל רובנו העור בהסתגלות מתמשכת של הגוף, זה מחליש את בגוף, חלק מהאנשים מפתחים אלרגיות, רובנו אנחנו לא יודעים לקשר את זה לבד, כמו שהרבה נשים לא מקשרות את האלרגיה שיש להן לתחבושות חד פעמיות עד שהן שומעות על האפשרות ומפסיקות להשתמש.
השפעה אנרגטית – מוצרים שיוצרו מתוך תפיסה של רווח כמטרה המקדשת את האמצעים בתעשייה שאינה מעבדת את עובדיה, את צרכניה ואת הטבע, תוך שימוש בחומרים הדורשים אמצעי הגנה מפניהם ומסמלים בכך אנרגיה של פחד, יפיץ את אותן אנרגיות.
 
כשאת בוחרת היגיינה נשית שיוצרה מבד כותנה אורגנית עם אישורים את בוחרת באיכות הטובה ביותר שתבוא במגע עם עורך, הבד רך ונעים, התחבושות עמידות לשנים רבות
והן מיוצרות בארץ בסחר הוגן.
 
 
מדיניות רכישה
1. השימוש במידע המוצג באתר כותנה ובמוצרים הנמכרים בו הוא על אחריותך בלבד, ואין כותנה ו/או אלונה אחראית לכל נזק שייגרם לך בעקבות שימוש במוצרים או במידע.
2. החזרות: ניתן להחזיר מוצרים שלא כובסו ולא נעשה בהם שימוש, את המוצרים יש לשלוח חזרה בדואר תוך 5 ימי עסקים ממועד קבלת המוצר, ההחזרה תתבצע בדואר ל: כותנה, ת.ד. 69 כמון 2011200 או ישירות לכותנה בכמון.
כשהמוצרים יגיעו נזכה אתכם על המוצרים פחות 5% עמלת ביטול על פי חוק, עלויות המשלוחים חלות על הלקוחה.
מעל 5 ימי עסקים להחזרת המוצר, יינתן זיכוי בשווי הקנייה לרכישה באתר, הזיכוי לא כולל את עלות המשלוח ו5% עמלת ביטול על פי חוק.
החלפות: ניתן להחליף מוצרים בתנאי שלא עברו כיבוס או שימוש והם במצב שקיבלת אותו, אשמח לייעץ ולהתאים לך מוצר לצרכיך.
תחתונים: על פי הנחיות משרד הבריאות לא ניתן להחליף או להחזיר תחתונים, אנא בצעי את הבדיקות והמדידות לפני הרכישה.
3. אחריות: אנו מקפידים על כל שלבי היצור, אם קיבלת מוצר פגום , אנו מתחייבים לשלוח לך מוצר חדש ברגע שיגיע ממך בדואר.
4. שרות: אשמח לעמוד לרשותכן ולענות על כל שאלה לפני ואחרי הקנייה , אלונה 0522802900
5. איסוף מידע
אנחנו אוספים ממך מידע כאשר אתה נרשם לאתר שלנו, מתחבר לחשבון שלך, מבצע רכישה, משתתף בתחרות, ו/או כאשר אתה מתנתק מהחשבון. המידע שנאסף כולל את שמך, כתובת האימייל, מספר הטלפון ו/או פרטי כרטיס אשראי.
בנוסף, אנחנו מקבלים ושומרים באופן אוטומטי מידע מהמחשב ומהדפדפן שלך, כולל כתובת ה-IP שלך, מאפייני התוכנה והחומרה, ופרטי העמוד שבו ביקשת לצפו.
שימוש במידע
כל מידע שאנחנו אוספים ממך עשוי לשמש כדי:
להתאים באופן אישי את החוויה שלך ולהגיב לצרכים האישיים שלך
לספק תוכן שיווקי מותאם אישית
לשפר את האתר שלנו
לשפר את שירות הלקוחות ואת צרכי התמיכה שלך
ליצור אתך קשר באמצעות אימייל
לנהל תחרות, מבצע, או סקר
6. פרטיות מסחר אלקטרוני
אנחנו הבעלים הבלעדיים של המידע שנאסף באתר. המידע על פיו ניתן לזהותך לא יימכר, יוחלף, יועבר, או יינתן לאף חברה אחרת בשל כל סיבה שהיא ללא הסכמתך, מלבד מידע הכרחי להשלמת בקשה ו/או עסקה, כגון משלוח הזמנה.
העברת מידע לצד שלישי
אנחנו לא מוכרים, סוחרים, או מעבירים בכל דרך שהיא לגופים חיצוניים את המידע המאפשר זיהוי אישי שלך. תנאי זה לא כולל חברות צד שלישי מוסמכות שמסייעות לנו בתפעול אתר האינטרנט שלנו או בביצוע העסקים שלנו, כל עוד החברות הנ"ל מתחייבות לשמור על סודיות המידע הזה.
אנחנו מאמינים ששיתוף מידע הוא הכרחי על מנת לחקור, למנוע או לפעול בקשר לפעילויות משפטיות, חשד להונאה, מצבים הכוללים איומים אפשריים לביטחונו האישי של כל אדם, הפרות תנאי השימוש שלנו, או כפי שנדרש על פי חוק.
מידע שאינו אישי, עם זאת, עשוי להינתן לגופים חיצוניים למטרות שיווק, פרסום ושימושים אחרים.
7. אבטחת מידע
אנחנו מיישמים מגוון אמצעי אבטחה כדי לשמור על בטיחות המידע האישי שלך. אנחנו משתמשים בהצפנה משוכללת כדי להגן על מידע רגיש שמועבר ברשת. אתר זה גם מגן על המידע שלך במצב לא מקוון. רק עובדים שצריכים לבצע עבודה מסוימת (למשל, ניהול חשבונות או שירות לקוחות) מקבלים גישה למידע המאפשר זיהוי אישי. המחשבים/שרתים המשמשים לאחסון מידע המאפשר זיהוי אישי נשמרים בסביבה מאובטחת.
האם אנו משתמשים בקבצי קוקי?
כן. קבצי הקוקי שלנו משפרים את הגישה לאתר שלנו ומזהים מבקרים חוזרים. יתר על כן, קבצי הקוקי שלנו משפרים את חוויית המשתמש על ידי מעקב והתמקדות בתחומי העניין שלה/שלו. השימוש בקבצי קוקי, עם זאת, לא מקושר באף צורה למידע כלשהו באתר שלנו המאפשר זיהוי אישי.
8. הסרה מרשימת תפוצה
אנחנו משתמשים בכתובת האימייל שסיפקת כדי לשלוח לך מידע ועדכונים הנוגעים להזמנה שלך, חדשות חברה מזדמנות, מידע על מוצרים קשורים וכד'. אם בשלב כלשהו תעדיף להסיר את עצמך מרשימת התפוצה, על מנת שלא לקבל אימיילים בעתיד, אנחנו מצרפים הוראות מפורטות להסרה מרשימת התפוצה בתחתית כל אימייל.
הסכמה
9. באמצעות שימוש באתר שלנו, אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו.

חבילות נשלחות מדי יום ב 9:00 בבוקר , דואר רשום מגיע תוך כמה ימים, דואר שליחים תוך 24-48 שעות
המשלוח נעשה באמצעות דואר ישראל, יתכנו עיכובים, ניתן ליצור קשר לקבלת מספר חבילה למעקב

החזרות: ניתן להחזיר מוצרים שלא כובסו ולא נעשה בהם שימוש, את המוצרים יש לשלוח חזרה בדואר תוך 5 ימי עסקים ממועד קבלת המוצר, ההחזרה תתבצע בדואר ל: כותנה, ת.ד. 69 כמון 2011200 או ישירות לכותנה בכמון.
כשהמוצרים יגיעו נזכה אתכם על המוצרים פחות 5% עמלת ביטול על פי חוק, עלויות המשלוחים חלות על הלקוחה.
מעל 5 ימי עסקים להחזרת המוצר, יינתן זיכוי בשווי הקנייה לרכישה באתר, הזיכוי לא כולל את עלות המשלוח ו5% עמלת ביטול על פי חוק.
החלפות: ניתן להחליף מוצרים בתנאי שלא עברו כיבוס או שימוש והם במצב שקיבלת אותו, אשמח לייעץ ולהתאים לך מוצר לצרכיך.
תחתונים: על פי הנחיות משרד הבריאות לא ניתן להחליף או להחזיר תחתונים, אנא בצעי את הבדיקות והמדידות לפני הרכישה.

צור קשר

כותנה
כתובת: המצפור, ת.ד. 69 כמון 2011200
טלפון: 073-7783022
תנאי השירות
x

#{title}

#{text}

#{price}