עיסוי רחם בשיטת ארויגו

עיסוי רחם, צמד מילים שלאחרונה נאמר ונשמע יותר ויותר, מעורר מלא סקרנות ותהיות, מרים גבות, פוער פיות, אך בעיקר- מסנכרן לב ורחם.

מה זה עיסוי רחם? ומה מייחד את עיסוי הרחם בשיטת ארויגו משאר העיסויים הקיימים?

עיסוי רחם זה עיסוי קדום, והאמת שהוא קיים במגוון רחב של תרבויות, החל מתימן, דרך השבטים הבדואים, רוסיה ועד השבטים של מרכז אמריקה. כמעט בכל תרבות ניתן למצוא את המאמא שיש לה סוד עתיק לריפוי ואיזון האשה. בכל התרבויות העיסוי מתבצע דרך הבטן, בחלקן גם דרך הגב. לפעמים הוא איטי ועדין, לפעמים הוא עמוק ואינטנסיבי, אך תמיד הוא בא "לסדר" את הרחם.

עיסוי רחם בשיטת ארויגו, זה עיסוי רחם שהמקורות שלו בשבט המאיה שבבליז. אבל מה מייחד את עיסוי הארויגו והופך אותו לעיסוי כל כך מיוחד? בשביל לענות על זה, אני צריכה להכיר לכם את רוזיטה ארויגו.

רוזיטה ארויגו הייתה חוקרת צמחים אמריקאית, שהגיעה למרכז אמריקה על מנת לחקור את מיני הצמחים הרבים שגדלים באזור יחד עם המרפאים המקומיים. בשנת 1977 הגיעה רוזיטה לבליז, והתאהבה בארץ ובאנשיה. היא פתחה שם קליניקה לריפוי ו"בית מרקחת" של צמחי מרפא. יום אחד כשחזרה ממסע איסוף צמחים, מצאה בפתח הקליניקה את דון אליחיו פאנטי, מרפא מסורתי של אנשי שבט המאיה בבליז, ששמע שהיא מתעסקת בדברים דומים לעיסוקו שלו והיא סקרן לראות מי זו הזרה הזו שמרפאה מקומיים בבליז.

רוזיטה ודון אליחיו פאנטי התחברו, רוזיטה הבינה שדון אליחיו הוא מעיין נובע של ידע יקר ערך וכוחות ריפוי מיוחדים וביקשה להיות תלמידה שלו. רוזיטה הפכה תלמידה נאמנה ומסורה לדון אליחיו. היא הייתה הולכת קילומטרים ברגל, עוברת נהרות בקאנו ומשקיעה שעות בכל יום על מנת להגיע אל המרפאה של דון אליחיו, ומשקיעה שעות נוספות בלמידה ממנו. היא הייתה צופה בו מטפל, לומדת ממנו על צמחי המרפא של האזור, ושומעת ממנו סיפורים רבים על האלים של שבט המאיה וכוחות הריפוי שלהם.

רוזיטה שמה לב שכל מי שמגיעה לקליניקה של דון אליחיו, ולא משנה מה העניין שהביא אותה, דון אליחיו מבצע בה עיסוי בטן. כששאלה אותו רוזיטה לגבי כך, ענה לה דון אליחיו ""הרחם היא מרכזה של האישה. אם הרחם יוצאת מאיזון ואינה בבריאות מיטבית, כל חייה של האישה יושפעו מכך. האישה תהיה בחוסר איזון, בדיוק כמו הרחם".

רוזיטה, מעבר לכך שהייתה חוקרת צמחים, הייתה גם ד"ר בתחום רפואי העוסק בשיקום הגידים והרצועות, ומתוך ההכרות שלה את הגוף, הבינה שדון אליחיו עובד על רצועות שמחזיקות את הרחם באגן, ובאמצעות עבודה על הרצועות משפיע על מיקום הרחם. מתוך העבודה הצמודה היא גילתה על הכוחות המיוחדים שיש לעיסוי ולהשפעה הטובה והמיוחדת שלו על מגוון בעיות ועניינים אצל אנשים בכלל ונשים בפרט.

רוזיטה לקחה את כל הידע הרפואי שרכשה בלימודי הדוקטורט, את כל הידע הרפואי מדון אליחיו, את כל הידע הרוחני מדון אליחיו ואת הכבוד והערכה לאנשי המאיה, לאלים, למרפאים מסורתיים ולמטולים עצמים, שילבה את כולם יחדיו והרכיבה מהם טיפול מסודר ומובנה לעיסוי רחם. יש בטיפול של רוזיטה ארויגו שילוב נדיר של ידע מערבי עם רפואה הוליסטית רוחנית, שילוב מיוחד של כלים מסודרים וברורים כפי שהתרגלנו בעולם המערבי, עם המון רוח וכבוד לתרבות המאיה, שהפכו חלק בלתי נפרד מהשיטה ומהטיפול.

אם שואלים אותי, אני חושבת שזה אחד הדברים שהופכים את העיסוי והטיפול בשיטת ארויגו לכל כך מיוחד. ההכרה בכך שיש משהו גדול ממני, וכוחות חזקים שאני וכל מטפלת שהוכשרה בשיטת ארויגו, יודעות להוקיר עליהם תודה. אין לי ספק שזה חלק מאוד משמעותי מהטיפול ומההצלחות שמגיעות בעקבותיו.

אז מה זה בעצם העיסוי המרתק הזה שעושה פלאות? מדובר בעיסוי עדין שמתבצע בבטן ובגב ומשפיע על הרצועות שמחזיקות את הרחם באגן. מותח ומסדר אותן כך שהרחם מתעוררת, נמתחת וחוזרת למקומה הטבעי והמדויק באגן. אבל למה בכלל היא זזה מהמקום הזה? הרבה דברים משפיעים על הרחם ומיקומה, ריצות, קפיצות, נפילות שנפלנו, הליכים רפואיים, דברים שבנפש ועוד ועוד... כשהרחם זזה ממקומה זה יכול להתבטא בכאביי מחזור, כאבי ביוץ, כאבי גב, בעיות עיכול, קשיים בכניסה להריון, מחלות ובעיות שקשורות לרחם ואפילו בקשיים רגשיים, כי כמו שאמר דון אליחיו, הרחם הוא מרכזה של האשה, וכשהיא אינה בבריאות מיטבית, כל חייה של האשה יושפעו מכך. בנוסף לעבודה על הרצועות, העיסוי בשיטת ארויגו עובד המון על שריר הסרעפת ומשחרר אותו מסטרס כמעט תמידי שקיים בו, מה שמאפשר זרימת דם מיטבית אל הרחם, ועם הזרימה המחודשת גם פינוי רעלים מיטבי, ותמסורת הורמונאלית שמתחדשת, משתפרת ומשפיעה המון על המחזוריות הנשית.

עיסוי רחם בשיטת ארויגו הוא עדין, נעים, קסום ומופלא! והוא עושה פלאים! לפעמים ברגע, לפעמים בכמה חודשים ולפעמים אף יותר. כל אשה והתהליך המיוחד שהיא נצרכת לעבור בעולם על מנת להגיע לבריאות מיטבית ואיתה גם שמחה פנימית אמיתית.

בישראל הוכשרו מעל 80 מטפלות בשיטת ארויגו הפרוסות בכל רחבי הארץ.

ביניהם גם אני, נטע שחר, מטפלת מוסמכת בשיטת ארויגו, מלווה נשים בתהליכי פריון והריון ומנחה של שיטת המודעות לפוריות.

 

אני ורוזיטה בביקורה בישראל:

מדיניות רכישה
1. השימוש במידע המוצג באתר כותנה ובמוצרים הנמכרים בו הוא על אחריותך בלבד, ואין כותנה ו/או אלונה אחראית לכל נזק שייגרם לך בעקבות שימוש במוצרים או במידע.
2. החזרות: ניתן להחזיר מוצרים שלא כובסו ולא נעשה בהם שימוש, את המוצרים יש לשלוח חזרה בדואר תוך 5 ימי עסקים ממועד קבלת המוצר, ההחזרה תתבצע בדואר ל: כותנה, ת.ד. 69 כמון 2011200 או ישירות לכותנה בכמון.
כשהמוצרים יגיעו נזכה אתכם על המוצרים פחות 5% עמלת ביטול על פי חוק, עלויות המשלוחים חלות על הלקוחה.
מעל 5 ימי עסקים להחזרת המוצר, יינתן זיכוי בשווי הקנייה לרכישה באתר, הזיכוי לא כולל את עלות המשלוח ו5% עמלת ביטול על פי חוק.
החלפות: ניתן להחליף מוצרים בתנאי שלא עברו כיבוס או שימוש והם במצב שקיבלת אותו, אשמח לייעץ ולהתאים לך מוצר לצרכיך.
תחתונים: על פי הנחיות משרד הבריאות לא ניתן להחליף או להחזיר תחתונים, אנא בצעי את הבדיקות והמדידות לפני הרכישה.
3. אחריות: אנו מקפידים על כל שלבי היצור, אם קיבלת מוצר פגום , אנו מתחייבים לשלוח לך מוצר חדש ברגע שיגיע ממך בדואר.
4. שרות: אשמח לעמוד לרשותכן ולענות על כל שאלה לפני ואחרי הקנייה , אלונה 0522802900
5. איסוף מידע
אנחנו אוספים ממך מידע כאשר אתה נרשם לאתר שלנו, מתחבר לחשבון שלך, מבצע רכישה, משתתף בתחרות, ו/או כאשר אתה מתנתק מהחשבון. המידע שנאסף כולל את שמך, כתובת האימייל, מספר הטלפון ו/או פרטי כרטיס אשראי.
בנוסף, אנחנו מקבלים ושומרים באופן אוטומטי מידע מהמחשב ומהדפדפן שלך, כולל כתובת ה-IP שלך, מאפייני התוכנה והחומרה, ופרטי העמוד שבו ביקשת לצפו.
שימוש במידע
כל מידע שאנחנו אוספים ממך עשוי לשמש כדי:
להתאים באופן אישי את החוויה שלך ולהגיב לצרכים האישיים שלך
לספק תוכן שיווקי מותאם אישית
לשפר את האתר שלנו
לשפר את שירות הלקוחות ואת צרכי התמיכה שלך
ליצור אתך קשר באמצעות אימייל
לנהל תחרות, מבצע, או סקר
6. פרטיות מסחר אלקטרוני
אנחנו הבעלים הבלעדיים של המידע שנאסף באתר. המידע על פיו ניתן לזהותך לא יימכר, יוחלף, יועבר, או יינתן לאף חברה אחרת בשל כל סיבה שהיא ללא הסכמתך, מלבד מידע הכרחי להשלמת בקשה ו/או עסקה, כגון משלוח הזמנה.
העברת מידע לצד שלישי
אנחנו לא מוכרים, סוחרים, או מעבירים בכל דרך שהיא לגופים חיצוניים את המידע המאפשר זיהוי אישי שלך. תנאי זה לא כולל חברות צד שלישי מוסמכות שמסייעות לנו בתפעול אתר האינטרנט שלנו או בביצוע העסקים שלנו, כל עוד החברות הנ"ל מתחייבות לשמור על סודיות המידע הזה.
אנחנו מאמינים ששיתוף מידע הוא הכרחי על מנת לחקור, למנוע או לפעול בקשר לפעילויות משפטיות, חשד להונאה, מצבים הכוללים איומים אפשריים לביטחונו האישי של כל אדם, הפרות תנאי השימוש שלנו, או כפי שנדרש על פי חוק.
מידע שאינו אישי, עם זאת, עשוי להינתן לגופים חיצוניים למטרות שיווק, פרסום ושימושים אחרים.
7. אבטחת מידע
אנחנו מיישמים מגוון אמצעי אבטחה כדי לשמור על בטיחות המידע האישי שלך. אנחנו משתמשים בהצפנה משוכללת כדי להגן על מידע רגיש שמועבר ברשת. אתר זה גם מגן על המידע שלך במצב לא מקוון. רק עובדים שצריכים לבצע עבודה מסוימת (למשל, ניהול חשבונות או שירות לקוחות) מקבלים גישה למידע המאפשר זיהוי אישי. המחשבים/שרתים המשמשים לאחסון מידע המאפשר זיהוי אישי נשמרים בסביבה מאובטחת.
האם אנו משתמשים בקבצי קוקי?
כן. קבצי הקוקי שלנו משפרים את הגישה לאתר שלנו ומזהים מבקרים חוזרים. יתר על כן, קבצי הקוקי שלנו משפרים את חוויית המשתמש על ידי מעקב והתמקדות בתחומי העניין שלה/שלו. השימוש בקבצי קוקי, עם זאת, לא מקושר באף צורה למידע כלשהו באתר שלנו המאפשר זיהוי אישי.
8. הסרה מרשימת תפוצה
אנחנו משתמשים בכתובת האימייל שסיפקת כדי לשלוח לך מידע ועדכונים הנוגעים להזמנה שלך, חדשות חברה מזדמנות, מידע על מוצרים קשורים וכד'. אם בשלב כלשהו תעדיף להסיר את עצמך מרשימת התפוצה, על מנת שלא לקבל אימיילים בעתיד, אנחנו מצרפים הוראות מפורטות להסרה מרשימת התפוצה בתחתית כל אימייל.
הסכמה
9. באמצעות שימוש באתר שלנו, אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו.

חבילות נשלחות מדי יום ב 9:00 בבוקר , דואר רשום מגיע תוך כמה ימים, דואר שליחים תוך 24-48 שעות
המשלוח נעשה באמצעות דואר ישראל, יתכנו עיכובים, ניתן ליצור קשר לקבלת מספר חבילה למעקב

החזרות: ניתן להחזיר מוצרים שלא כובסו ולא נעשה בהם שימוש, את המוצרים יש לשלוח חזרה בדואר תוך 5 ימי עסקים ממועד קבלת המוצר, ההחזרה תתבצע בדואר ל: כותנה, ת.ד. 69 כמון 2011200 או ישירות לכותנה בכמון.
כשהמוצרים יגיעו נזכה אתכם על המוצרים פחות 5% עמלת ביטול על פי חוק, עלויות המשלוחים חלות על הלקוחה.
מעל 5 ימי עסקים להחזרת המוצר, יינתן זיכוי בשווי הקנייה לרכישה באתר, הזיכוי לא כולל את עלות המשלוח ו5% עמלת ביטול על פי חוק.
החלפות: ניתן להחליף מוצרים בתנאי שלא עברו כיבוס או שימוש והם במצב שקיבלת אותו, אשמח לייעץ ולהתאים לך מוצר לצרכיך.
תחתונים: על פי הנחיות משרד הבריאות לא ניתן להחליף או להחזיר תחתונים, אנא בצעי את הבדיקות והמדידות לפני הרכישה.

צור קשר

כותנה
כתובת: המצפור, ת.ד. 69 כמון 2011200
טלפון: 073-7783022
תנאי השירות
x

#{title}

#{text}

#{price}